Služby

POSKLÁDÁME SPOLEHLIVÉ

ONLINE APLIKACE

Zapomeňte na složité excelovské tabulky nebo drahé aplikace třetích stran, které Vás nutí, abyste měnili svoje interní procesy a fungování. Nechte si od nás vytvořit online aplikaci ušitou na míru Vašim potřebám, která se dokonale přizpůsobí Vám a Vašim firemním procesům.

Vytváříme firemní intranetové aplikace, CRM systémy, reportingové nástroje nebo kompletní veřejné služby. Ty můžete následně nabízet jakémukoliv návštěvníkovi na internetu.

Jakékoliv práci předchází důkladná analýza, identifikace procesů a primárních cílů, následuje diskuze nad navhrhovaným řešením. Poté naprogramujeme, otestujeme, spustíme a poskytneme následný servis se zákaznickou podporou.

POSKLÁDÁME ÚSPĚŠNÉ

MOBILNÍ APLIKACE

Nabízíme Vám tvorbu mobilních aplikací. Soustředíme se primárně na to, aby se aplikace dobře ovládala, uživatele bavila a rád ji používal.

Mobilní aplikace tvoříme dle Vašeho přání pomocí nativních jazyků a nástrojů pro platformy iOS a Android. V případě menších aplikací nabízíme také tvorbu hybridních aplikací. Díky tomu snižujeme náklady na tvorbu aplikace až o jednu třetinu z ceny v porovnání s nativním vývojem a běžnou konkurencí.

Při vývoji mobilní aplikace pracujeme s nejmodernějšími technologiemi, abychom dokázali zajistit následnou podporu, A/B testování a okamžitou identifikaci a opravu chyb ve veřejné verzi.

POSKLÁDÁME UNIKÁTNÍ

WEBOVÉ STRÁNKY

Pro online prezentaci společnosti jsou internetové stránky nezbytné. My Vám poskládáme Vaši webovou prezentaci na klíč.

Zapomeňte na nudné a tuctové webové stránky, které má vaše konkurence. My tvoříme webové stránky, které od začátku naplňují Vaše cíle, kvůli kterým jste si webové stránky pořizovali. Neděláme je jen proto, aby byly.

Při návrhu webových stránek si nejprve definujeme hlavní cíle, důkladně analyzujeme konkurenci, navrhneme řešení a naprogramujeme celé stránky tak, abyste nás již k další údržbě či správě obsahu nepotřebovali. Díky tomu jste více flexibilní bez závislosti na třetí straně.

Chci Orukami pro náš další projekt!

Zadat projekt