Reference

Svatba

Webové stránky
Webová aplikace

Společnost Svatba s.r.o. pomáhá pomocí webového portálu svatba.cz snoubencům na cestě ke své vysněné svatbě. Pomůže s výběrem všeho od snubních prstenů přes catering, hudbu a fotografa až po grafika na výrobu svatebního oznámení. To vše pro snoubence zcela zdarma.

Pro klienta Svatba s.r.o. jsme nejprve navrhli technická řešení s ohledem na nutnost migrace stávajících dat ze současného systému. Poté jsme vytvořili veřejně dostupnou verzi portálu včetně neveřejného administrátorského prostředí pro snadnou správu obsahu, tzv. CMS (content management system).

Slevový týden

Webová aplikace

VLTAVA LABE MEDIA a.s. je české vydavatelství, které vydává 70 regionálních mutací Deníku, 70 regionálních týdeníků a 19 časopisů.

Byli jsme osloveni společností VLM, abychom pomohli při analýze a návrhu řešení pro pravidelnou událost Slevový týden. Výsledek spolupráce je interaktivní formulář, který nahrazuje zasílání nabídek v dříve zasílaných nestandardizovaných formátech (Excel, email) a automatizace interních procesů jako je například schvalování nabídek nebo předání nabídky k grafickému zpracování.

Mzdový výkazník

Webová aplikace

Global marketing je tradiční česká společnost založená roku 1998 se zaměřením na poskytování služeb v oblasti merchandising service, sales promotion, data-online a outsourcingu obchodních týmů se zaměřením na český a slovenský trh.

Pro společnost Global marketing jsme vytvořili komplexní webovou aplikaci mzdové výkazy. Díky prvotní analýze procesů společnosti se nám podařilo maximalizovat účinek aplikace na firemní strukturu a díky tomu snížit mzdové náklady společnosti. Aplikace je propojena na účetní software a zároveň nabízí dříve nedostupné reporty podle klientů, typu služby nebo konkrétního zaměstnance.

Bon

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace bon je projektem společnosti Vltava Labe Media. Aplikace pro své uživatele nabízí unikátní regionální nabídky a možnost digitalizace svých věrnostních karet.

Pro VLM jsme tvořili nativní aplikaci pro iOS a Android včetně komplexního backendového řešení, které pomocí API zprostředkovává data do mobilní aplikace, loguje aktivitu uživatelů a automatizuje předem připravené procesy. Předností aplikace je řazení nabídek pro uživatele vždy v závislosti na jeho poloze vůči GPS souřadnicím.

Remedis

Webové stránky

Remedis s.r.o. je nestátní zdravotnické zařízení, které svým klientům nabízí kvalitní lékařské služby v několika oborech již od roku 1997 se specializací na prevenci a léčbu již vzniklých onemocnění v oborech gastroenterologie, hepatologie, interna, gynekologie, chirurgie, psychologie, psychiatrie a adiktologie.

Pro Remedis jsme tvořili rozsáhlou firemní prezentaci. Hlavním úkolem bylo vytvoření katalogu všech odborných pracovišť a jejich vizuální sjednocení. Výzvou bylo naplnění různých potřeb všech pracovišť a navrhnutí jednotného administračního rozhraní.

Diamantová jistota

Webové stránky
Webová aplikace

Diamantová jistota je produkt společnosti DIC, umožňující nákup nejkvalitnějších certifikovaných diamantů a diamantových šperků prakticky kýmkoli, neboť cena diamantu je postupně splácena formou měsíčních úložek.

Pro klienta jsme vytvořili prezentační web produktu v devíti jazykových mutacích. Cílem bylo představení produktu, cenových plánů a možnost zapojení do věrnostního programu. Primárně jsme však vyvíjeli zákaznickou zónu pro správu svých diamantů a aktuálně objednaných plánů, která se stylem používání podobá běžnému internetovému bankovnictví.

DIC Resort

Webové stránky

DIC Resort je perspektivní developerský projekt vytvořený světově proslulým architektem Pavlem Kučerou – ARCHSTUDIO. Luxusní resort s 575 apartmány je situovaný na umělém ostrově Al Marjan v originálním tvaru korálů.

Pro společnost DIC jsme tvořili webovou prezentaci. Hlavním cílem bylo zaměřit se na předání potřebných informací o investici a následně vyvolat žádost o osobní schůzku. Součástí byla také prezentace lokality, kde výstavba resortu probíhá, a strukturované seznámení nově stavěného objektu doprovázen dynamickými ilustracemi pro zvýšení atraktivity.

LBM Customer

Webová aplikace

Luxury Brand Management (LBM) je středoevropským lídrem v prodeji vysoce kvalitních lifestylových produktů. Soustředí se na prodej prémiového dámského a pánského oblečení, šperků a hodinek.

Na nás byla tvorba interní webové aplikace, která je napojena na komplexní podnikový informační nástroj Navision. Cílem aplikace je soustředění veškerých zákaznických chování a zaznamenávání nových informací na jednom místě pro manažery potřebné pro další nákupy a zákaznickou spokojenost.

LBM

Webové stránky

Luxury Brand Management (LBM) je středoevropským lídrem v prodeji vysoce kvalitních lifestylových produktů. Soustředí se na prodej prémiového dámského a pánského oblečení, šperků a hodinek.

Pro LBM jsme vytvořili velice rozsáhlou webovou prezentaci, která se primárně soustředila na prezentaci jednotlivých butiků na prestižní Pařížské ulici. Jako sekundární cíl jsme propojili aktuality jednotlivých značek s kartami obchodů, díky čemuž vzrostla organická návštěvnost z vyhledávačů.

Pařížská ulice

Webové stránky

Projekt Pařížské ulice vznikl pro zámožnější klientelu stejnojmenné ulice v Praze. Projekt vznikl roku 2013 jako jednoduchý katalog firem na prestižní Pařížské ulici společně s módním magazínem.

Při tvorbě webové prezentace jsme se primárně soustředili na hlavní problém, který měl provozovatel se starou verzí, proto jsme mu dali plnou kontrolu nad veškerým obsahem na webu. Vedle toho jsme změnili grafickou identitu projektu tak, aby reflektovala cílovou skupinu a soustředila tok návštěvníků na placené detaily obchodů.

Chci Orukami pro náš další projekt!

Zadat projekt