Webové stránky

Děláme vše proto, aby webové stránky od nás byly klienty a jejich zákazníky vnímány jako poutavé. Grafický design však není jediné kritérium, na které při tvorbě stránek dbáme. Stejně důležitá je jejich funkčnost a uživatelské rozhraní, které je navrhováno od počátku tak, aby pomáhalo naplňovat cíle webových stránek.

Bonusem na závěr je pak jednoduchost správy obsahu Vašich nových webových stránek. V rámci své firmy pak budete schopni za běhu editovat a přidávat obsah dle svých potřeb bez nutnosti asistence kohokoliv z naší společnosti. Pokud si však nebudete vědět s něčím rady, tak jsme tu pro Vás a rádi vám pomůžeme.

Redakční systém Wordpress

Pro správu obsahu používáme zásadně redakční systém Wordpress. Tento zdarma dostupný publikační nástroj je nejpoužívanější platformou na celém internetu a na Wordpressu běží téměř každý desátý web.

Mohli bychom si vytvořit vlastní proprietární řešení, které bychom Vám klientům prodávali za nekřesťanské peníze. Místo toho však použijeme globálně ověřené a fungující řešení.

Jednoduché vkládání a editace obsahu

Veškerý obsah, který byste mohli kdykoliv chtít na svých webových stránkách upravovat, Vám zpřístupníme ve Wordpressu tak, jak jste to ještě neviděli. Vše pečlivě roztříděné, popsané a přístupné takřka na jedno kliknutí.

Jednoduchost vkládání a editace obsahu je pro nás alfou omegou. Děláme webové stránky pro Vás, ne pro počítačové nadšence, kteří se rádi šťourají v kódu. 

Webové stránky postavené na Wordpressu od nás těžko porovnáte s konkurencí. V tom, co děláme jsme jedničky a vědí to i naši klienti.

Dokumentace

Ke každým webovým stránkám přikládáme psanou dokumentaci, která je vytvořena na míru Vašim webovým stránkám.

Pokud si nebudete jisti, jak se vloží nová novinka nebo jaké jsou její náležitosti, tak se vůbec nic neděje. Vše potřebné naleznete přímo v dokumentaci, která Vám nabídne opěrný bod ve chvíli, kdy si nebudete vědět rady nebo budete delegovat správu webových stránek uvnitř Vaší společnosti jinému zaměstnanci.

Nic není potřeba zbytečně vysvětlovat a nikoho není potřeba zaškolovat. Otevřete si dokumentaci a upravujte obsah svých webových stránek jako nikdy před tím.

Moderní technologie a služby

Využíváme moderní technologie a služby třetích stran, které nám pomáhají dosahovat skvělých výsledků. Používáme technologie, které nám šetří čas při vývoji, pomáhají nám rychleji dosáhnout našich cílů a zdokonalují výsledek naší práce.

Díky tomu můžeme věnovat mnohem více času odlaďování a testování k plné spokojenosti našeho klienta. Protože Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější.

Mobilní vzhled

Návštěvníci Vašich webových stránek dnes nesedí pouze na židlích v kanceláři za svými monitory. Celý svět je v pohybu a téměř každý má nějaké mobilní zařízení neustále při sobě. Proto webové stránky, které dodáváme svým klientům, optimalizujeme nejen na stolní počítače a notebooky, ale také na tablety a moderní chytré mobilní telefony.

Nechte své návštěvníky rozhodnout o tom kdy a kde Vás navštíví.

Následná podpora a servis

Předáním díla to pro nás nekončí. V případě, že budete chtít na nových webových stránkách cokoliv upravit či přidat, tak Vám s tím rádi pomůžeme.

Víme, že webové stránky jsou jako živý organismus a potřebují dobré podmínky pro vývoj a růst. My vám pomůžeme, aby vaše nové nápady a inovace nepřicházely vniveč.

Jsme tu pro vás ale i v případech, kdy se něco porouchá a nefunguje tak jak má. Vždy se snažíme v co nejkratším čase závady opravit tak, abyste znovu fungovali na 100 % a mohli se tak věnovat naplno svému obchodu.

Jak pracujeme

1
2
3
4
5
6
7

Konzultace s klientem

Ze všeho nejdříve si sedneme u dobrého šálku kávy a Vy nám představíte Vaši společnost a její ekonomickou činnost. Pobavíme se o cílech, kterých chcete svými novými webovými stránkami dosáhnout. Navrhneme několik řešení včetně několika skic, ze kterých budeme vycházet pro grafický návrh.

Grafický návrh

Klientovi předáme úvodní grafický návrh, při jehož návrhu jsme vycházeli z úvodní schůzky.

Připomínkování

Klient nám dá k úvodnímu grafickému návrhu zpětnou vazbu, kterou zapracujeme do návrhu.

Příprava podstránek

Jakmile klient schválí grafický návrh hlavní strany, tak připravíme grafické podklady pro jednotlivé podstrany webových stránek, které necháme klienta znovu připomínkovat.

Kódování grafického návrhu

Všechny schválené grafické podklady převedeme do kódu a napojíme na redakční systém.

Odlaďování

Klient dostane přístup k testovací verzi webových stránek na soukromé a veřejně nepřístupné URL adrese.

Spuštění

Po odladění všech nedostatků na testovacím webu zajistíme instalaci redakčního systému a nakonfigurování Vaší nové webové stránky. Webové stránky jsou připraveny ke spuštění.

Chci Orukami pro náš další projekt!

Zadat projekt