Online aplikace

Vytváříme uživatelsky přívětivé online aplikace, které si Vaši klienti a zaměstnanci zamilují. Přímočaré uživatelské rozhraní, jednoduché ovládání. Zapomeňte na sdílení složitých Excel dokumentů, ze kterých se všem ježí chlupy na zádech. Investujte do řešení, které Vám ušetří čas a peníze.

Kompletně na míru

Nepoužíváme žádné šablony, žádné redakční systémy, prostě nic, co by nás svazovalo. Díky tomu máme volné ruce a můžeme si dovolit navrhnout Vaši aplikaci zcela na míru Vašim potřebám.

Firemní data v soukromí

Jsme si vědomi toho, že to nejcennější, co každá společnost má, jsou data. Proto při návrhu každé aplikace dbáme velký důraz na to, jakým způsobem jsou u nás data ukládána a zabezpečena.

V případě nutnosti opravdového zabezpečení instalujeme SSL certifikáty a umožňujeme tak přihlášeným klientům nebo zaměstnancům komunikovat v rámci naší aplikace výhradně v zašifrované formě.

Všude dostupné. Všude aktuální

Netrapte se složitou instalací. Otevřete svůj oblíbený internetový prohlížeč na jakémkoliv počítači nebo mobilním zařízení a získejte plný přístup ke všem funkcím a firemním datům bez čekání.

Jakékoliv aktualizace nebo opravy chyb se projeví u každého přihlášeného uživatele okamžitě. Stop složitým aktualizacím softwaru. Tohle u nás nikdy neuvidíte.

Vyspělé vývojářské metody

Díky dlouholetým zkušenostem s vývojem online aplikací na zakázku víme, jak se správně k novému projektu postavit.

Každou část projektu, počínaje databází a konče výpočetními algoritmy, se snažíme navrhnout tak, aby ji bylo možné v budoucnu rozšířit nebo alespoň do určité míry modifikovat.

Každá část kódu, která se jednou objeví na produkčním serveru prochází komplikovaným schvalovacím kolečkem a hloubkovým testováním.

Mobilní vzhled

Sami dobře víme, že se nejlépe pracuje v kanceláři za velkým monitorem. Občas však potřebujete zjistit číslo na klienta z interního CRM systému, ale k dispozici máte jen chytrý mobilní telefon. Neomezujte se. S naší online aplikací můžete pracovat kdykoliv a kdekoliv. Stačí mít při sobě chytrý mobilní telefon, tablet nebo notebook s připojením k internetu.

Jak pracujeme

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Hodně se ptáme

Vytváříme aplikaci pouze pro Vás, proto potřebujeme opravdu do hloubky poznat Vaše potřeby a požadavky pro Vaši novou online aplikaci.

Vytvoříme analýzu

Vše, co si ujasníme na úvodní schůzce, připravíme do podrobné analýzy, která by měla v kompaktní podobě reflektovat Vaše interní potřeby.

Upřesňujeme poslední nesrovnalosti

Několik setkání máme již za sebou. Vstupní analýzy produktu se Vám líbila, ale měli jste ještě několik poznámek a připomínek, které jsme do analýzy zapracovali.

Vytváříme wireframy

Už máme jasno, co má aplikace dělat. Nyní připravíme wireframy jednotlivých obrazovek a domluvíme se, co a kde na jaké stránce bude umístěno.

Připravujeme grafický návrh

Navrhnuté wireframy oblékneme do grafického kabátu. Začneme hlavní obrazovkou, kterou pokud klient schválí, tak připravíme zbylé podstránky.

Programujeme a ukazujeme

Jakmile budeme mít schválené grafické podklady, tak začínáme programovat. V průběhu vývoje Vám dáme přístup na testovací verzi, kde budete moci aplikaci zkoušet a dávat nám v průběhu vývoje zpětnou vazbu.

Odlaďujeme

Jakmile máme vše připravené, tak kontrolujeme, zda-li funguje vše jak má. Aplikaci připravujeme pro živé nasazení.

Hostujeme a spouštíme

Jakmile je vše odladěné a funguje vše, jak má, tak připravíme servery, na kterých aplikace poběží, a aplikaci spouštíme na ostro.

Staráme se a pomáháme

Spuštěním aplikace to nekončí. Monitorujeme servery, děláme pravidelný servis či zákaznickou podporu. Nenecháme Vás na holičkách, pokud se něco porouchá.

Chci Orukami pro náš další projekt!

Zadat projekt