Služby

Poskládáme unikátní

Webové stránky

Pro online prezentaci společnosti jsou internetové stránky nezbytné. My Vám poskládáme Vaši webovou prezentaci na klíč vašim potřebám.

Zapomeňte na nudné a tuctové webové stránky, které má vaše konkurence. My tvoříme takové webové stránky, které od začátku naplňují Vaše cíle, kvůli kterým jste si webové stránky pořizovali.

Pomůžeme Vám, aby Vám vaše internetové stránky byly k prospěchu a vydělávali Vám peníze. Nechtějte webové stránky jen proto, že je má každý.

Více informací
Poskládáme skvělé

Online aplikace

Nepoužívejte složité Excelovské tabulky nebo aplikace třetích stran, které Vás nutí, abyste svoje firemní návyky přizpůsobovali autorovi aplikace. Nechte si od nás vytvořit online aplikaci na míru šitou Vašim potřebám, která se přizpůsobí Vám a Vašim firemním procesům.

Vytváříme firemní intranetové aplikace, CRM systémy, reportingové nástroje nebo kompletní externí služby, které můžete následně nabízet jakémukoliv návštěvníkovi na internetu.

Jakýkoliv nástroj nebo službu, kterou budete chtít vytvořit, důkladně zanalyzujeme, prodiskutujeme, navrhneme, naprogramujeme, spustíme a poskytneme následný servis a zákaznickou podporu.

Více informací