Reference

Diamantová jistota

Webové stránky

Diamantová jistota je novým produktem společnosti DIAMONDS INTERNATIONAL CORPORATION – D.I.C. a.s., pro kterou jsme v první fázi většího kontraktu připravili prezenční web, který běží na několika jazykových mutacích, kdy každá jazyková mutace je zcela oddělena od ostatních mutací. Díky tomu budeme moci v průběhu vývoje produktu na jednotlivých trzích reagovat na klientovi požadavky, které mohou být specifické dle tržní lokace.

Detail reference

DIC Resort

Webové stránky

DIC Resort je developerským projektem společnosti DIAMONDS INTERNATIONAL CORPORATION - D.I.C. a.s., která s naši společností spolupracovala již na několika projektech. DIC je jedním z největších distributorů investičních diamantů v Evropě a její dceřiné společnosti působí také v Asii, na Středním východě a v USA. Skupina DIC Group je proslavena svou jedinečnou a řemeslně propracovanou produkcí a prodejem diamantových šperků a hodinek.

Detail reference

LBM Customer Experience Tool

Online aplikace

Pro našeho stálého klienta společnost LBM jsme realizovali interní aplikaci, která je napojena na komplexní podnikový informační nástroj Navision. Aplikace slouží pro manažery na jednotlivých obchodech, aby si mohli při příchodu klienta v rychlosti na tabletu otevřít zákaznickou kartu.

Detail reference

Kus kódu

Online aplikace

Sociální platforma na bázi blogu, která umožňuje každému vývojáři volně sdílet s českou komunitou své kusy kódu. Možnost zapojit se má každý. Každý uživatel se přihlašuje přes svůj Twitter účet, ze kterého jsou o daném uživateli staženy informace jako je jméno či profilová fotografie.

Detail reference

LBM

Webové stránky

Luxury Brand Management (LBM) je středoevropským lídrem v prodeji vysoce kvalitních lifestylových produktů ve čtyřech kategoriích: dámská a pánská móda, šperky a hodinky. Intenzivně pečuje o dobré jméno a výraznou image napříč stále se rozrůstajícím portfoliem značek, produktů, a to jak na domácím, tak na mezinárodním trhu.

Detail reference

Pařížská ulice

Webové stránky

Projekt Pařížské ulice vznikl pro zámožnější klientelu stejnojmenné ulice v Praze. Samotný projekt vznikl již v roce 2013. O dva roky později jsme udělali razantní obměnu ve stylu vkládání obsahu. Díky našemu řešení má nyní provozovatel plnou kontrolu nad veškerým obsahem, který upravují zaměstnanci provozovatele. Vedle toho jsme změnili grafickou identitu projektu tak, aby působila co nejseriózněji a vedla návštěvníky webu především k detailním kartám jednotlivých obchodů.

Detail reference